Контакти Карта сайту

Інформаційний комунікатор для медицини

 

 

Взаємовідносини та спілкування між лікарем і пацієнтом — одна з важливих проблем медицини. У ході хвороби та на окремих її стадіях вміння правильно спілкування сприяє вирішенню проблем і труднощів, пов'язаних з встановленням діагнозу і прогнозуванням розвитком хвороби, веде хворого на шляху до скорішого одужання.

 

Інформаційний комунікатор доцільно використовувати для вирішення наступних задач:

  • В медицині - для підтримки першого контакту з хворим при наданні медичної допомоги внаслідок отримання травми або захворювання. Особливо це важливо для сімейного  лікаря, який стикається  з широким спектром захворювань і йому не завжди вистачає досвіду для надання першої допомоги пацієнту та оперативного встановлення діагнозу.
  • При наданні невідкладної медичної допомоги пацієнтам, які тимчасово чи постійно втратили здатність говорити.

 

Спеціалізоване програмне забезпечення комунікатора складається з двох підсистем: перша підсистема призначена для підтримки першого контакту з пацієнтом, а друга - для підтримки спілкування з пацієнтом з мовними обмеженнями. Програмне забезпечення містить бази даних і знань з інформацією про різноманітні захворювання, травми і т.п., їх детальним описом, а також відомостями про надання невідкладної допомоги.

 

Контакти:       Володимир Романов

Інститут кібернетики імені В. М Глушкова Національної академії наук України, Україна, 03680, Київ-187, просп. Академіка Глушкова, 40
Тел./факс:      +38 (044) 526-32-04
E-mail:           VRomanov@i.ua

Вебсайт:        http://www.dasd.com.ua

Пошук
 
Пошта

 
 3d принтери та станки з ЧПУ в Україні