Контакти Карта сайту

Інпарком

Інтелектуальна паралельна робоча станція на  багатоядерних і графічних процесорах - це комп'ютер гібридної архітектури, який підвищує продуктивність за рахунок поєднання роботи графічних (GРU) та багатоядерних процесорів (CРU), і таким чином зменшує затрати як на електроенергію, так і на вартість арифметичних операцій.

 

 

 

Скорочення часу при постановці та розв'язанні розрахункових задач забезпечується використанням графічних прискорювачів (GРU) та засобів інтелектуалізації процесу розв'язування задач.

 

Сфери практичного застосування


Математичне моделювання кінетики теплового поля, напруг і деформацій при зварюванні (Спільно з Інститутом електрозварювання імені Є.О. Патона)


Час розв'язання на ПК - 20,5 годин Інпарком-256 (256 процесів) - близько 23,4 хв. Досягнуто прискорення в 60 раз

 

 

 

Математичне моделювання процесів руйнування товстостінних елементів трубопроводів з дефектами (Спільно з Інститутом електрозварювання імені Є.О. Патона)


Час розв'язання на ПК - 80 годин. Інпарком-256 (8 процесів) - 4 години. Досягнуто прискорення в 20 раз

 

 

 

Міцністний аналіз будівельних конструкцій в галузі цивільного та промислового будівництва (Спільно з ООО «Ліра софт») 

 

Створення програмно-технічного комплексу на основі суперкомп'ютерів СКІТ Інституту кібернетики для розв'язання розрахункових задач АНТК «Антонов» (міцністний аналіз, аеродинаміка, обробка результатів) (Спільно з АНТК «Антонов»)Пошук
 
Пошта

 
 3d принтери та станки з ЧПУ в Україні