Контакти Карта сайту

Новини

 

Колектив Інституту кібернетики щиро вітає з 75-річним ювілеєм Валерія Костянтиновича Задіраку - відомого вченого у галузі обчислювальної математики та інформаційної безпеки, завідувача відділу оптимізації чисельних методів, академіка НАН України.

 

В.К. Задірака є фундатором однієї з провідних наукових шкіл в Україні, його науковий доробок відзначений Державною премією України в галузі науки і техніки, Премією імені В.М. Глушкова, Почесною грамотою Міністерства оборони України, Почесною грамотою Апарату РНБО України, Відзнакою НАН України «За наукові досягнення».

 

Наукові результати широко застосовуються при розв’язанні задач математичної фізики, радіолокації, математичного моделювання, інформаційної безпеки, комп’ютерної томографії, цифрової фільтрації, ядерної спектроскопії.

 

В.К. Задірака веде велику організаторську та науково-педагогічну роботу, про що свідчать понад сорок наукових форумів з питань оптимізації обчислень, які проведені під його керівництвом.

 

В.К. Задірака - професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Київського національного технічного університету «КПІ» імені Ігоря Сікорського; підготував 4-х докторів і 19 кандидатів наук, видав 15 монографій, 5 підручників.

 

Колектив інституту бажає ювіляру міцного здоров’я та довголіття, наснаги, бадьорості для здійснення нових планів, особистих мрій і задумів.

 

 

Пошук
 
Пошта

 
 3d принтери та станки з ЧПУ в Україні