Контакти Карта сайту

Коротка бiографiя

Пошук співробітників по першій букві прізвища

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я

 

Гладкий Анатолій Васильович (1945 року народження) працює в Інституті кібернетики ім. В.М.Глушкова  НАН України з 1967 року після закінчення механіко-математичного факультету Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка. Пройшов шлях від молодшого наукового співробітника до провідного наукового співробітника (1967-2010 рр.), з 2011 р. –  завідувач відділу математичних систем моделювання проблем екології та енергетики.

 

Кандидат фізико-математичних наук з 1977 року, вчене звання старшого наукового співробітника  присвоєно у 1986 р. за спеціальністю 01.01.07 – обчислювальна математика.

 

У 1996 р. захистив докторську дисертацію на здобуття вченого ступеня доктора фізико-математичних наук за спеціальністю 01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи.

 

Опубліковано 125 наукових і науково-методичних праць, в тому числі 2 монографії та 5 навчальних посібників.

 

З 2000 р. – професор  (за сумісництвом) кафедри обчислювальної математики Київського національного університету імені Тараса Шевченка та кафедри автоматизованих систем обробки інформації та управління ФІОТ НТУУ «КПІ». Читає лекції зі спеціальних курсів: «Методи математичного моделювання процесів екології», «Інформаційні технології математичного моделювання та оптимізації процесів в екосистемах».

 

Вчене звання професора кафедри АСОІУ ФІОТ НТУУ «КПІ» присвоєно у 2004 р.

 

Член Вченої ради Інституту кібернетики НАН України, член спеціалізованих Вчених рад по захисту дисертацій Інституту кібернетики НАН України та Київського державного університету імені Тараса Шевченка. 

 

Член редколегії: наукового збірника «Компьютерная математика», Інститут кібернетики НАН України.

 

Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (2005).

 

 

Пошук
 
Пошта

 
 3d принтери та станки з ЧПУ в Україні